Eko-Klimawent

O nas

Poznaj nas lepiej!

Zajmujemy się instalacją wszelkiego rodzaju klimatyzacji, wentylacji, pomp ciepła i rekuperacji.

Nasi pracownicy to profesjonaliści, wciąż poszukujący nowych rozwiązań w klimatyzacyjnym świecie. Są zdyscyplinowani i mają specjalistyczną wiedzę, a ich serwis jest jak podpis pod najważniejszym dokumentem. 

Nasze produkty charakteryzują się najwyższą jakością, prostotą użytkowania i niezawodnością. 

Wspieramy naszych klientów podczas doboru odpowiedniego rozwiązania, wtajemniczamy ich w cały przebieg instalacji, a w razie jakichkolwiek pytań, niejasności, czy usterek, jesteśmy do ich dyspozycji po montażu.

Decydując się na nasze usługi, klient zyskuje nie tylko najlepsze produkty, ale również niezawodny serwis. Nasi pracownicy zawsze pozostają do dyspozycji, by służyć wiedzą techniczną i wsparciem serwisowym.

Działamy szybko, sprawnie i niezawodnie.

Zalety

Dlaczego my?

Najlepsi eksperci

Zespół Eko-KlimaWent to specjaliści w każdym calu. Potrafią przeprowadzić cały proces, od wsparcia przy doborze najlepszego rozwiązania, przez sprawny i czysty montaż, na doskonałym serwisie kończąc.

Korzystne ceny

Nie windujemy cen, jesteśmy konkurencyjni! To właśnie dzięki takiemu zabiegowi mamy wciąż nowe realizacje, a nasi klienci polecają nasze usługi, jako niezawodne i warte swej ceny.

100% satysfakcji

Za marką Eko-Klima-Went stoją ludzie, którzy są bardzo dumni, gdy kolejny klient wystawia dobrą opinię. Jako że zależy nam na pozytywnym odbiorze, każdego klienta traktujemy tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani.

24/7 wsparcia techniczne

Wiemy, że nasza praca to nie tylko montaż, ale przede wszystkim procesy, jakie zachodzą tuż po nim. Pomagamy naszym klientom wdrożyć się w obsługę instalowanych przez nas urządzeń, tłumaczymy tajniki ich działania, a w razie usterki służymy wsparciem serwisowym.

Opinia klienta

Opinia o firmie Eko-Klimawent